Masz wiele do pokazania i szukasz sposobu, aby zaprezentować siebie, swoje myśli i umiejętności?
Posiadasz otwartą głowę pełną pomysłów?
A może jesteś gotowy na nowe wyzwania?
Jeśli czujesz, że chcesz, aby Twoja twórczość i osobiste rozumienie świata, w tym okresu studiowania, ujrzało światło dzienne, to świetnie się składa. Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach wraz z opiekunem kierunku Grafika – Justyną Rybak oraz opiekunem Koła Filmowego – Jackiem Szarańskim – zapraszają wszystkich zainteresowanych studentów do wzięcia udziału w I Edycji Konkursu „Kreatywne WSTI”, którego celem jest stworzenie filmu promocyjnego uczelnię.
Nominowani w konkursie otrzymają nagrodę w wysokości od 500 zł do 1.500 zł oraz szansę na wykorzystanie autorskiej pracy konkursowej w materiałach promocyjnych uczelni, m.in. na stronie internetowej.
A poniżej trochę konkretnych informacji:
Kiedy?
Konkurs trwa od listopada 2022 r. do 20 lutego 2023 r.
Jak mogę zgłosić się do konkursu?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 2) oraz dostarcz jego skan na adres e-mail: marketing@wsti.pl lub osobiście do pokoju 3.69. w wieży B do 15 grudnia 2022 r.
Jak długi może być mój film?
Jego najdłuższa forma nie powinna trwać dłużej niż 90 sekund (1 minuta 30 sekund), a minimalna długość to 30 sekund.
Do kiedy mogę dostarczyć swój projekt?
Wszystkie projekty konkursowe należy dostarczyć do 20 lutego 2023 r. w formie pliku cyfrowego nagranego na płytę CD lub pamięć przenośną (USB Pendrive) wraz z wypełnionymi załączeniami do Regulaminu – załącznik nr 1 (metryka filmu) oraz załącznik nr 3 (oświadczenie licencyjne).
W jaki sposób mogę dostarczyć projekt konkursowy?
Osobiście w pokoju 3.69. w wieży B w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku lub za pomocą poczty tradycyjnej. Na przesyłce należy umieścić „Konkurs filmowy WSTI” oraz poprawny adres uczelni, ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085.
Do kogo mogę zwrócić się o pomoc?
Bezpośrednio do Organizatorów konkursu – Justyny Rybak, Jacka Szarańskiego. Konsultacja jest możliwa także z Piotrem Dzikiem.
Pokaż uczelnię z jak najlepszej strony. W końcu każdy z nas tworzy społeczność uczelnianą i wpływa na jej osobowość!